O projekte

O PROJEKTE

Rezidencia Hrabovo ako výsledok splynutia prírody s modernou nadčasovou architektúrou vytvára jedinečný obraz ideálneho oddychu, ktorej autorom je ikona modernej slovenskej architektúry Ing. arch. P. C. Abonyi – držiteľ ceny D.Jurkoviča, stavby roka, krištálového krídla a tiež prestížnej architektonickej ceny CE.ZA.AR.

Projekt ponúka v scenérii Hrabovskej doliny pod Malinom Brdom apartmány v  typizovaných moderných chaletoch na rozlohe 40 000 m2. Architektonickým skvostom bude SKY- apartmánový dom s wellness na streche, ktorý pre Vás pripravujeme a jeho realizáciu plánujeme začať v roku 2022.

Rozmýšľate na kúpou apartmánu? Obávate sa, že ho nebudete dostatočne využívať? Tieto otázky sú vždy na mieste pred samotným investičným rozhodnutím. Zaradenie vášho nového apartmánu do správcovského programu Rezidencie Hrabovo zabezpečí jeho bezstarostný prenájom a vám pravidelný pasívny príjem.

Krištáľové krídlo 2012
v kategórii Architektúra

Cézar 2012

“Architektúra je syntetickým
ukazovateľom kultúry a civilizácie.”

Cena Dušana Jurkoviča

Stavba roka

VÝHODY  SPRÁVCOVSKÉHO PROGRAMU

Férovosť – celoročné vyťažovanie Vášho apartmánu, ktorý sa po odovzdaní do správy stáva súčasťou vyťažovacieho programu.

Flexibilita – môžete si užiť pobyt vo vlastnom apartmáne vo vami zvolenom termíne v každom ročnom období.

Bezstarostnosť – o všetko bude postarané bez Vašej priamej účasti, nemusíte sa o nič starať, urobí to za Vás správcovská spoločnosť.

Poriadok a údržba – o poriadok v apartmánoch a rezidencii, úpravu zelene a celoročnú údržbu sa postarajú pracovníci správcu rezidencie.

Služby – zľava na požičiavanie lyží, bicyklov, výuku lyžovania, welness balíčky, baby sitting a mnoho iného…