O projekte

O PROJEKTE

Rezidencia Hrabovo to je 186 investičných apartmánov v 62 chaletoch. Aktuálne ponúkame kúpu apartmánov, ktoré sú ideálnou investíciou a zároveň miestom na únik z mesta do krásnej prírody Liptova. Sami si zvolite koľko času v ňom strávite a na zvyšnú časť roka ho môžete dať do prenájmu. V našom správcovskom programe apartmánov sa tým stáva perfektnou investíciou a nástrojom vášho dlhodobého pasívneho príjmu.

Aktuálne je vo výstavbe a predaji 62 domov typu A a B. Navzájom sa líšia rozlohou. Dom B je väčší a obsahuje väčšie apartmány. Každý dom je 3 podlažný. Každé podlažie je samostatným apartmánom so samostatným vchodom a vlastnou terasou. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto a miesto v spoločnej lyžiarni na odloženie lyží a bicyklov.
druhej pripravovanej etape pre vás postavíme ďalšie apartámány v apartmánovom dome – SKY apartmány, ktorého súčasťou bude aj wellness, kaviareň, reštaurácia a detský kútik.

O PROJEKTE

Rezidencia Hrabovo ako výsledok splynutia prírody s modernou nadčasovou architektúrou vytvára jedinečný obraz ideálneho oddychu, ktorej autorom je ikona modernej slovenskej architektúry Ing. arch. P. C. Abonyi – držiteľ ceny D.Jurkoviča, stavby roka, krištálového krídla a tiež prestížnej architektonickej ceny CE.ZA.AR.

Projekt ponúka v scenérii Hrabovskej doliny pod Malinom Brdom apartmány v  typizovaných moderných chaletoch na rozlohe 40 000 m2. Architektonickým skvostom bude SKY- apartmánový dom s wellness, ktorý pre Vás pripravujeme a jeho realizáciu plánujeme začať v roku 2022.

Rozmýšľate na kúpou apartmánu? Obávate sa, že ho nebudete dostatočne využívať? Tieto otázky sú vždy na mieste pred samotným investičným rozhodnutím. Zaradenie vášho nového apartmánu do správcovského programu Rezidencie Hrabovo zabezpečí jeho bezstarostný prenájom a vám pravidelný pasívny príjem.

Peter C. Abonyi – architekt projektu Rezidencie Hrabovo

Krištáľové krídlo 2012
v kategórii Architektúra

CE*ZA*AR 2012

“Architektúra je syntetickým
ukazovateľom kultúry a civilizácie.”

Cena Dušana Jurkoviča

Stavba roka

SPRÁVCOVSKÝ PROGRAM

Férovosť – celoročné vyťažovanie Vášho apartmánu, ktorý sa po odovzdaní do správy stáva súčasťou vyťažovacieho programu.

Flexibilita – môžete si užiť pobyt vo vlastnom apartmáne vo vami zvolenom termíne v každom ročnom období.

Bezstarostnosť – o všetko bude postarané bez Vašej priamej účasti, nemusíte sa o nič starať, urobí to za Vás správcovská spoločnosť.

Poriadok a údržba – o poriadok v apartmánoch a rezidencii, úpravu zelene a celoročnú údržbu sa postarajú pracovníci správcu rezidencie.

Služby – zľava na požičiavanie lyží, bicyklov, výuku lyžovania, welness balíčky, baby sitting a mnoho iného…