O projekte

O PROJEKTE

Rezidencia Hrabovo ako výsledok splynutia prírody s modernou nadčasovou architektúrou vytvára jedinečný obraz ideálneho bývania a oddychu, ktorej autorom je ikona modernej slovenskej architektúry Ing. arch. P. C. Abonyi.

Projekt na rozlohe 40 000 m2 ponúka v scenérii Hrabovskej doliny pod Malinom Brdom 51 typizovaných moderných chaletov – samostatné horské domy s možnosťou trvalého bývania pre rodinu alebo upravených na chalet apartmány. Možnosť využitia chaletov na trvalé bývanie spĺňa podmienky ich financovania hypotekárnym úverom.
Ponuku dopĺňa 5 atypických biznis chaletov navrhnutých v štýle horských penziónov s dôrazom na spoločný priestor pre rodinnú atmosféru, stretnutie s priateľmi a relax.
Architektonickým skvostom bude apartmánový hotel so SKY wellness na streche, ktorý pre Vás pripravujeme a jeho realizáciu plánujeme na rok 2021.
Rezidencia nie je len alternatívou na bývanie a oddych, ale otvára ďalšie zaujímavé investičné možnosti pre ich nových vlastníkov s možnosťou využitia pripravovaného hotelového programu v oblasti cestovného ruchu počas celého roka.